home

Český výrobce automobilů Škoda Auto naposledy uvedl do provozu Octavii 2017 v Indii, přičemž ceny začínají u Rs. 13.95 lakh (bývalá showroom Delhi), kdy se nejvyšší spec Nejlepší švýcarská rolexová replika . Octavia Elegance TDI nafta se všemi zvonky a píšťalkami oceňuje na Rs 19.ten lakh. Octavia 2017 je dostupná v celkem třech variantách v Indii, se všemi možnostmi 3 motory - dva benziny a jeden diesel (ale dvě manuální a automatické převodovky). Všechny čtyři varianty jsou dodávány s pohonem předních kol. Swiss breitling replika hodinky Postaven na nové platformě MQB od společnosti Volkswagen, třetí generace Octavia je lehčí, větší a podstatně výkonnější než vaše předchozí modely Octavia, díky nimž je mnohem prostornější a pohodlnější než kdy předtím. Související platforma také podporuje Volkswagen Golf a Audi A3. rolex repliky hodinek Nový model také nese nové logo Škoda, které bude zaznamenáno na všech nadcházejících modelech Škoda.Z pohledu designu a stylu exteriéru je Octavia 2017 založena na filozofii českého automobilového výrobce Vision D a od ledna 2017 je v prodeji uvnitř evropských trhů.

Vnitřní seznam funkcí je velmi podobný tomu, Na Laura, ale obsahuje dotykovou obrazovku, Bluetooth streaming pro hudbu a telefony, parkovací asistent, kožené interiéry, panoramatické střešní okno a posilovací sedadla s paměťovou funkcí. Bohatá vysoká kvalita plastu a tkanin má tendenci to vypadat -market a může pohodlně sedět 3 dospělé kolem zadního sedadla Octavia.Co se týče bezpečnosti, nové vlastnosti vozu Octavia, jako je ABS / EBD, Brzdový asistent, Trakční správa, Nápověda jízdního pruhu, Technika detekce únavy, Adaptivní Cruise manage, Inteligentní světelný asistent a Nápisy návštěvníků, Varianty.

Přední model Octavie přitom přichází s devíti airbagy s dvojitými předními airbagy, čelními airbagy a závěsnými airbagy vpředu a vzadu. Nová Octavia patří mezi nejbezpečnější automobily, které jsou k dispozici ve svém segmentu, a také první vůz nebo nákladní vůz značky Škoda, které mají LED diody pro denní provoz.Pod kapotou je Octavia 2017 dostupná v celkem 3 variantách motoru; Benzínový motor TSI o objemu 1,4 litru, benzinový motor 1,8-litru TSI a dvoulitrový dieselový motor TDI. Benzínový motor TSI o objemu 1,4 litru, vylepšený na výkonné automobily určené platformou MQB, má výstupní výkon 138 koní a špičkový točivý moment 250 Nm.
Tento motor je nabízen s 6stupňovou manuální převodovkou, zatímco Elegance je poháněn výkonem 1,8 litru motoru TSI o výkonu 177 koní a 250 Nm točivého momentu a je spárován se sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG.Turbodiesel s objemem 2,0 litru TDI s výkonem 141 koní a 320 Nm lze objednat s 6stupňovou manuální a 7stupňovou automatickou převodovkou DSG. Manuální převodovka vybavená Octavií Diesel je k dispozici v akvizicích a ambicích, ačkoli model Octavia Diesel AT bude prodán v provedení Ambition a Elegance. Nová Octavia je dostupná ve čtyřech nádherných odstínech Rolex den datum dva tónové hodinky , které se skládají z Cappuccino Beige, Brilliant Silver , Magic Black a Candy White.Octavia 2017 přichází s dvouletou zárukou a neomezenými km. Ceny roku 2017 Škoda Octavia (ex-showroom Delhi) -Také vidět -Zobrazit další fotografie Nové 2017 Skoda Octavia -
  • repliky hodinek
  • Replika tag hodinky na prodej
  • Replika úzasnych hodin
  • Replika vintage náramkove hodinky na prodej
  • Replika watch de ville
  • Replika znacek automaticke hodinky chronograf
  • Replika znacka hodinky uk